Вікторія

Обожнюю подорожувати, смачно їсти та круто проводити час.
Подорож в Дубай – це моя перша самостійна мандрівка.
Ми з друзями потрапили до групи рівня В2, нашими вчителями були американець та британка, які вже деякий час живуть в Дубаї. Сподобався підхід вчителів до навчання – деколи на уроках ми весело проводили час, спілкувались та грали.
В групі 10-12 студентів. Зі складом нам пощастило, бо він був по-справжньому мультикультурним: Бразилія, Колумбія, Туреччина, Італія, Швейцарія, Казахстан, Франція – батьківщини наших нових друзів.
В основному ми організовували своє дозвілля самі, можливостей для цього було вдосталь.
Щодо екскурсій зі школою, то після катання пустелею на позашляховику, ми понад годину відпочивали. Наприклад я люблю активніше проводити час, тож нам більше сподобались пригоди, які ми створили для себе самі.

Це була незабутня мандрівка в нову реальність з гарячим кліматом, стриманим менталітетом та культурним калейдоскопом, в якій ❤️ ми затримались на 2 тижні більше, ніж планували.
Сучасна східна казка залишила колоритні враження. Подорож була сповнена культурного та розмовного досвіду, ми знайшли багато цікавих друзів. І це вважаю найголовнішим в цій пригоді.
